ІАА на Брюссельському форумі 2023

Mariia Mygal

Цього тижня керівниця департаменту аналітики Олена Дмитренко представляла ІАА на Брюссельскому форумі. 

Захід, присвячений формуванню ​​післявоєнної міжнародної системи, ключовою опорою якої стане відбудова України в дусі сучасного плану Маршалла, об’єднав лідерів думок, представників приватного сектору та громадянського суспільства. 

На закритих зустрічах з міжнародними партнерами та фахівцями сторони обговорили:

  • роль громадянського суспільства у відбудові та його лідерство у певних аспектах; 
  • систему співпраці між ключовими стейкхолдерами для заповнення прогалин у процесі відновлення та уникнення дублювання зусиль і роботи; 
  • покращення навігації між донорами та громадянським суспільством задля “наведення мостів співпраці”.

“Сьогодні українське громадянське суспільство стало дуже активним. Згідно зі статистичними даними, кількість громадських організацій збільшилася. Соціологічні дослідження показують, що до 80% громадських організацій готові брати участь у відновленні країни.

Українське громадянське суспільство неодноразово доводило, що є рушієм змін і стоїть на сторожі демократії та європейського вектору. Наразі кейс співпраці українських НУО є унікальним у світі, і ми переконані, що НУО будуть одним із ключових стейкхолдерів у відновленні країни.” – зазначила Олена Дмитренко, керівниця департаменту аналітики ІАА.

Дякуємо German Marshall Fund та міжнародним партнерам за підтримку та можливість висвітлювати проблеми післявоєнного відновлення в Україні!

Вас може зацікавити