Про нас

Візія

100% раціональних рішень.

Місія

Створювати інструменти та підходи, що допомагають приймати раціональні рішення.

Ми – аналітичний центр, який працює над розвитком громадянського суспільства, аналізом політик і даних, розробкою та впровадженням інноваційних цифрових рішень.

Наші досягнення

2021

У 2021 році команда ІАА взяла участь у понад 60 заходах, серед яких у якості спікерів на міжнародних та high level events. Ми розпочали співпрацю з 4 новими донорськими організаціями, розпочали розробку стратегії ІАА на 2022-2024 роки, а виконавчий директор ІАА – Юрій Ромашко – став учасником глобальної ініціативи «Generation 17».

Розробили нормативно-правову базу для переходу на електронну форму ТТН та створили веб-портал проєкту.

Провели аналітичне дослідження і визначили потреби жителів міста Полтави у цифрових сервісах та доступі до інформації на веб-ресурсах міської влади. Адвокатували прийняття стратегії розвитку цифрової інфраструктури міста Полтава.

Розроблений та пілотований універсальний інструмент оцінки прозорості використання коштів, які країни отримали для боротьби з COVID-19.

Провели унікальне дослідження по опіоїдному знеболенню.

Створили авторські навчальні продукти на основі практичного досвіду ІАА.

2020

2020 рік став роком нових викликів – пандемія COVID-19 внесла свої корективи. Та попри все ІАА продовжував розвивати свою діяльність.

Ми стали одним із засновників міжнародного консорціуму неурядових організацій: Україна (ІАА), Казахстан (Zertteu Research Institute), Киргизстан (Kloop Media), Молдова (The Institute for Strategic Initiatives (IPIS), Таджикистан (Jahon).

В цьому році команда ІАА розробила та впровадила інформаційну систему e-Poltava.

Було проаналізовано 1 237 рекомендацій Рахункової палати, а за результатами досліджень створено інтерактивну візуалізацію.

Ми створили реєстр декларування змін роздрібних цін на соціально значущі товари та розробили публічний дашборд до нього. А в співпраці з Мінінфраструктури та Мінцифри розпочали пілотний проєкт із впровадження електронної товарно-транспортної накладної (е-ТТН).

Також ми провели 9 навчальних заходів та надали понад 130 дистанційних консультацій для НУО країн регіону СЄЦА, провели 27 заходів, взяли участь у 50 конференціях.

2019

За 2019 рік ІАА став повноцінним гравцем на міжнародній арені. Другий рік поспіль ІАА потрапив до ТОП-100 рейтингу найкращих аналітичних центрів світу «Global Go to Think Tank Index Report» в категорії «Кращі аналітичні центри Центральної та Східної Європи».

ІАА як член стратегічної робочої групи при ЦГЗ МОЗ України сприяв успішній реалізації другого етапу плану перехідного періоду від донорського до бюджетного фінансування послуг у сфері ВІЛ та початку третього етапу.

Розуміючи необхідність цифрової трансформації, ми розпочали впроваджувати інформаційну екосистему «Poltava – smart city».

Спільно з МФ «Відродження», МБФ «Альянс громадського здоров’я» та БО «100% ЖИТТЯ» провели 3 Школи бюджетної адвокації.

Провели більше 50 консультацій для регіональних НУО, 4 тренінги, 4 стажування. Досліджували використання адмінресурсу у виборчому процесі – створили онлайн-платформу, сформували 184 кейси, провели 11 заходів для 300 слухачів.

2018

У 2018 році Інститут аналітики та адвокації зосередив свою діяльність за такими напрямами: аналітика, адвокація та консалтинг.

Спільно з МФ «Відродження», БО «100% життя» та БО «Світло надії» провели 7 Шкіл бюджетної адвокації для 120 представників НУО України та Киргизстану.

Підтримували розбудову системи ProZorro на Полтавщині – провели близько 500 консультацій, 12 семінарів та 2 вебінари для представників влади, бізнесу, НУО та ЗМІ. Також команда ІАА супроводжувала 22 організацій у здійсненні аналізу публічних закупівель, доповнивши ціновий модуль Dozorro – завантажили понад 41 000 позицій вартості медикаментів.

Інститут аналітики та адвокації отримав найвищий результат у рейтингу відкритості аналітичних центрів “Transparify” – 5 зірок, а також увійшов до світового рейтингу аналітичних центрів Global Go To Think Tank Index 2018, зайнявши 91 місце серед кращих європейських «мозкових центрів».

За 2018 рік організація підготувала 31 аналітичний продукт, провела 25 тренінгів для 250 слухачів, реалізували 14 проектів.

2017

У 2017 році команда ІАА провела роботу за такими напрямами: відкритість та прозорість, соціальна підзвітність та незалежні медіа.

Спільно з БО «Світло надії», Міжнародним фондом «Відродження» та Всеукраїнською Мережею ЛЖВ заснували Школу бюджетної адвокації.

Також команда ІАА створила ціновий модуль DoZorro та завантажили понад 10 000 позицій вартості медикаментів. З метою підтримки системи ProZorro у Полтавській області провели більше 600 консультацій та 31 семінар для представників влади, бізнесу, НУО та ЗМІ.

У співпраці з МОЗ України запровадили політику підзвітної діяльності благодійних фондів, які діють при медзакладах.

Протягом року організація реалізувала 16 проектів, створила 40 аналітичних продуктів та провела більше 50 тренінгів для 1350 слухачів.

2016

У 2016 році ІАА зосередив діяльність у трьох стратегічних напрямках: протидія корупції, соціальна підзвітність та розвиток незалежних медіа.

Сприяли цілковитому впровадженню системи ProZorro у Полтавській області.

Створили та передали на адміністрування органів влади 2 веб-ресурси: «Доступ до ліків» (підвищення прозорості за використанням лікарських засобів, придбаних за бюджетні кошти у Полтавській області) та «Будуємо Прозоро» (підвищення прозорості та контролю за використанням бюджетних коштів у будівельній сфері у Полтавській області).

Розширили мережу незалежних громадських Інтернет-видань – створили громадське Інтернет-видання у м. Суми «Трибуна. Суми».

За 2016 рік команда ІАА підготувала 38 аналітичних продуктів, провела 25 тренінгів та лекцій, реалізувавши 16 проектів.

Наші здобутки

Ми проводимо та поширюємо дослідження, щоби допомагати органам влади приймати ефективні рішення при формуванні й реалізації політик. Майже 10 років професійність нашої команди та підтримка партнерів допомагають нам досягати результатів.

0
реалізовані проекти
0
створені аналітичні продукти
0
реалізовані цифрові рішення
0
країни, що реалізують проекти
0
донорських організацій ми отримали підтримку
0
провели навчальні заходи

Юрій Ромашко

Виконавчий директор

romashko@iaa.org.ua

Крістіна Ладика

Фінансова менеджерка

ladyka@iaa.org.ua

Сергій Патока

Операційний директор

patoka@iaa.org.ua

Олена Дмитренко

Керівниця департаменту аналітики

dmytrenko@iaa.org.ua

Юрій Нестуля

Співзасновник

nestulya@iaa.org.ua

Ірина Домненко

Керівниця ресурсного центру "DEVINe Academy"

domnenko@iaa.org.ua

Віталій Набок

Аналітик політики і даних

nabok@iaa.org.ua

Антон Зінченко

Керівник проектів у сфері цифровізації

zinchenko.antonio@gmail.com

Вячеслав Курило

Аналітик політики і даних

kurylo@iaa.org.ua

Лілія Сухенко

SMM-менеджерка

suhenko@iaa.org.ua

Юлія Злепко

Керівниця Департаменту Медіа

zlepko@iaa.org.ua

Марія Мигаль

Комунікаційна менеджерка

mygal@iaa.org.ua

Антон Гуня

Графічний дизайнер

gunya@iaa.org.ua

Катерина Кисла

Графічна дизайнерка

kysla@iaa.org.ua

Андрій Федченко

Асистент

fedchenko@iaa.org.ua

Юрій Романов

Юрист

romanov@iaa.org.ua

Дмитро Піддубний

Радник з юридичних питань

dpiddubnyi@gmail.com

Партнери

РІЧНІ ЗВІТИ

Ключові аспекти роботи команди зібрані в єдиному документі за вибраний рік. Ви можете знайти інформацію про проекти, партнерство, заходи та їх результати.

Переглянути

ДАШБОРД

Ключові показники діяльності організації