Україна та Естонія працюватимуть над втіленням е-ТТН

Mariia Mygal
Україна е-ТТН

Круті новини від Міністерство інфраструктури України: Україна та Естонія працюватимуть над втіленням спільного пілотного проєкту е-ТТН.

Раді бути частиною важливих ініціатив у сфері цифровізації транспортної сфери. Нагадаємо, команда ІАА є адміністратором системи е-ТТН на період пілоту. Разом з Міністерством інфраструктури України, Міністерство цифрової трансформації України та за підтримки TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах працюємо, аби якомога швидше розпочати тестування е-ТТН. Майже 90% серед опитаних компаній сфери вантажоперевезень (всього в опитуванні взяло участь 160 бізнес компаній) готові долучитись до тестування е-ТТН. Це є доказом того, що бізнес готовий до нових випробувань та викорінення бюрократичних процесів, не дивлячись на війну.

Чому перспектива реалізації спільного пілотного проєкту е-ТТН між Україною та Естонією є вкрай важливою?

Це не лише про мінімізацію бюрократичних процедур, економію коштів для бізнесу, екологію та багато інших переваг. В першу чергу це можливість відпрацювати основу для впровадження міжнародної товарно-транспортної накладної (e-CMR) для здійснення транскордонного обміну даними у сфері автомобільних вантажоперевезень.

Упевнені у плідній співпраці🇺🇦🇪🇪

Вас може зацікавити