Опитування щодо діяльності НУО

Mariia Mygal

У межах проєктної діяльності ми проводимо опитування щодо діяльності НУО. Для максимального досягнення мети та об’єктивного результату просимо вас долучитися до його заповнення. 

Відповіді, які ми отримаємо, допоможуть у комунікації з донорською спільнотою щодо актуалізації потреб у підтримці неурядових організацій стосовно проєктної роботи з повоєнного відновлення та пом’якшення наслідків повномасштабного вторгнення росії.

Ще одним вагомим результатом опитування стане аналіз мережування зв’язків організацій громадянського суспільства в Україні та виявлення проблем, які перешкоджають реалізації проєктів відновлення. Широка вибірка респондентів також дозволить розробити рекомендації для покращення співпраці у різних групах та ефективнішого залучення необхідної підтримки донорів.

Ми запрошуємо вас сприяти розбудові громадського сектору та відновленню України, заповнивши анкету – https://bit.ly/3MQMA8f.

Кінцевий термін заповнення анкети – 05.06.2023 року. 

Ми вдячні за вашу щоденну роботу й активність у побудові сильного та прогресивного громадянського суспільства в Україні! Ми сподіваємося, що ви допоможете нам краще актуалізувати запити, які дозволять стати нам всім ще ефективнішими.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання або потрібна додаткова інформація – не соромтеся звертатися до нас:

mail@iaa.org.ua

+38 050 566 77 38

Вас може зацікавити