Онлайн-зустріч із представниками бізнес-асоціацій щодо впровадження е-ТТН: реліз

Mariia Mygal

1 серпня 2023 року використання е-ТТН стане обов’язковим для всіх вантажних перевезень автомобільним транспортом.

Про це на онлайн-зустрічі з представниками бізнес-асоціацій, що відбулася 27 січня, повідомив заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Mustafa Nayyem.

Учасниками зустрічі стали майже 500 представників українського бізнесу.

Як зазначив Анатолій Комірний, впровадження системи е-ТТН дозволить повністю відійти від паперових носіїв у процесі перевезення вантажів та зробить обмін даними між учасниками швидким і комфортним.

За словами радника Віце-прем’єр-міністра – Міністра цифрової трансформації Артема Михайлюка, впровадження е-ТТН ще раз підтверджує європейських вектор в діджиталізації бізнес-процесів в Україні.

Водночас, Stas Boiko наголосив на тому, що реалізація проєкту допоможе зменшити простір для корупції у сфері вантажних перевезень, підвищить прозорість взаємовідносин між бізнесом та державою та сприятиме економічній активності.

Керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації Антон Зінченко нагадав про те, що наразі два провайдери ЕДО успішно пройшли тестування щодо взаємодії із системою е-ТТН. Тестування інших провайдерів продовжиться, щойно Система е-ТТН буде передана на баланс Міністерства відновлення.

Таким чином, починаючи з 1 лютого 2023 року бізнес має час на поступовий перехід, тестування та адаптацію до використання е-ТТН. Для цього компанії потрібно укласти договір з одним із провайдерів ЕДО, що приєдналися до проєкту, щоб 1 серпня бути повністю готовою до цифровізації цього бізнес-процесу.

З переліком провайдерів можна ознайомитися на сайті е-ТТН 👉https://e-ttn.miu.gov.ua/provider//

Більш детально про результати зустрічі читайте за посиланням 👉https://bit.ly/3RiGzBW

Впровадження системи е-TTН здійснюється у партнерстві Міністерство інфраструктури України за підтримки Міністерство цифрової трансформації України та USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.

Вас може зацікавити