Курс “Теорія великих змін” завершено

Mariia Mygal

5 навчальних модулів курсу допомогли молоді сформувати уявлення про себе, як частину суспільства, яка має права і можливості для втілення якісних змін та реалізації власних ініціатив.

Студенти ознайомилися з теоретичною частиною, дискутували між собою та з тренерами. Також вони брали участь у дебатах, де приймали швидкі рішення і транслювали думки на загал так, щоб їх не лише почули, а й підтримали.

“Дуже радий, що став частиною “Теорії великих змін”! Це був неймовірний досвід, який допоміг мені зрозуміти як працює політична система. Мені дуже сподобався підхід курсу, оскільки він був дуже практичним” — зазначив студент Олександр.

“Я дізналась про важливість активної участі у політиці та про те, як можна впливати на політичні процеси в нашій країні.” — прокоментувала учасниця курсу Галина.

По закінченню учасники отримали сертифікати, які засвідчують їх участь й успішне завершення курсу. Та головне — це отримані знання, які стануть корисними у житті й допоможуть кожному з випускників стати свідомішими й активнішими.

Програма підготовлена і реалізується за підтримки German Marshall Fund for Regional Cooperation.

Вас може зацікавити