Успішний кейс юридичної допомоги ВПО

Mariia Mygal

Ми продовжуємо надавати юридичну допомогу внутрішньо переміщеним особам та тим, хто постраждав від війни. Звернення надходять з досить різних питань, і більшість з них успішно вирішуються завдяки нашим юристам. Ось, наприклад, нещодавня історія допомоги ВПО.  

Пiсля початку повномасштабного вторгнення пан Олексiй* iз дружиною та двома дiтьми переїхав iз зони ведення активних бойових дій. Родина оселилася у місці тимчасового проживання для ВПО, чоловiк влаштувався на роботу, де його характеризували лише з позитивного боку. Через певний час проживання вiдносини з завідувачкою закладу значно погiршилися. Вона звинувачувала чоловiка в аморальнiй поведiнцi та зловживанні спиртними напоями, проте цi скарги пiдтвердження не мали. Згодом вона повiдомила родину про виселення впродовж двох днiв.

Для врегулювання конфлікту чоловiк звернувся до юристки Iнституту аналiтики та адвокацiї Дар`ї Малiннiкової. Спільно вони склали та подали заяви до поліції та місцевої військової адміністрації, оскільки гуртожиток перебуває на їхньому балансі. Зрештою, ситуація була вирішена успішно – із завідувачкою була проведена роз’яснювальна бесіда щодо правил користування приміщення та шляхи донесення їх до відома внутрішньо переміщених осіб.   

Наші юристи продовжують надавати безоплатну правову допомогу ВПО та мешканцям Полтавщини.

Безкоштовну юридичну консультацію можна отримати за номерами +38 050 651 18 24,  +38 068 260 49 93, +38 099 518 25 71, +38 093 653 61 47 (або у месенджерах).

Юридична підтримка надається у співпраці з Данською радою у справах біженців (DRC) завдяки фінансуванню в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу. Висловлені у публікації погляди та думки належать лише автору та не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу або DRC. Ні Європейська Комісія, ні DRC не несуть відповідальності за будь-яке використання інформації, яку містить ця публікація.

*Імена змінені

Вас може зацікавити