Успішний кейс юридичної допомоги ВПО

Mariia Mygal

Уже близько 800 внутрішньо переміщених осіб отримали правову допомогу від юристів Інституту аналітики та адвокації у рамках співпраці з Данською радою у справах біженців (DRC). Маємо багато успішних кейсів надання юридичної підтримки, тож ділимося одним із них. 

Пан Дмитро* звернувся до юриста ІАА Юрія Романова із потребою зареєструватися в електронному кабінеті платника податків. У процесі демонстрації базових функцій сервісу було виявлено, що на чоловіка оформлено два податкові повідомлення-рішення (ППР) за 2021 та 2022 роки, які він не отримував. Підставою накладання штрафів була зазначена несплата податків, які Дмитро взагалі не повинен був сплачувати. 

У ході консультування нашим юристом було оформлено звернення до податкової для з’ясування обставин виникнення даних ППР та врегулювання питання. Після проведеної комунікації з органами ДПС, вони визнали помилковість оформлених повідомлень-рішень, та зобов’язалися їх скасувати. Таким чином за допомогою коректно наданої юридичної допомоги пан Дмитро уникнув неправомірного накладення штрафів та відповідальності на декілька десятків тисяч гривень. 

Маєте питання до юристів, або проблему, яка потребує правового супроводу?

Безкоштовну юридичну консультацію можна отримати за номерами +38 050 651 18 24,  +38 068 260 49 93, +38 099 518 25 71, +38 093 653 61 47 (або у месенджерах).

Юридична підтримка надається у співпраці з Данською радою у справах біженців (DRC) завдяки фінансуванню в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу. Висловлені у публікації погляди та думки належать лише автору та не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу або DRC. Ні Європейська Комісія, ні DRC не несуть відповідальності за будь-яке використання інформації, яку містить ця публікація.

*Імена змінені

Вас може зацікавити