Упровадження рішень із відбудови в регіонах та громадах

  • 130
  • 15

Це дослідження є спробою зібрати базу проєктів з відбудови, які реалізуються, та проаналізувати їхній хід, дослідити тенденції відновлення громад і виявити перепони, які стоять на їхньому шляху.

Дослідження фокусується на двох ключових питаннях: як проходить організація відбудови в регіонах та наскільки вдається забезпечити ці процеси фінансово?

У матеріалі розглянуто розмір збитків завданих військовими діями та підходи до їхньої оцінки, проаналізувано доступні у відкритих джерелах повідомлення щодо локальних та національних ініціатив із відбудови, проєктів і програм, які допомагають громадам. Крім того, у записці зібрана інформація щодо наявних способів залучення та розподілу фінансування на відбудову.

Пропозиції розроблені в межах дослідження сконцентровані навколо оптимізації планування та координації процесів відбудови, насамперед стосовно запровадження механізмів систематизації інформації щодо збитків від війни й подальшого моніторингу прогресу в проєктах, які реалізуються або плануються.