Онлайн-зустріч із представниками бізнесу щодо впровадження е-ТТН

Mariia Mygal

15 лютого о 10:00 за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та на запит представників бізнесу відбудеться онлайн-зустріч з членами бізнес-асоціацій щодо впровадження е-ТТН.

Ціль зустрічі – надати відповіді на питання бізнесу щодо впровадження електронної ТТН та створити майданчик для обміну досвідом тестування і використання е-ТТН.

Спікерами зустрічі стануть:

➡️Анатолій Комірний – заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

➡️Антон Зінченко – керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації.

Нагадуємо, що до 13 лютого за посиланням👉https://bit.ly/3Yq6AkW ви можете залишити запитання, які виникли у вашої компанії щодо впровадження е-ТТН. Питання із запропонованого переліку будуть обговорені у ході зустрічі.

Приєднатися до онлайн-трансляції заходу можна за посиланням👉https://bit.ly/3jF4IWI

Впровадження системи е-TTН здійснюється у партнерстві Міністерство інфраструктури України за підтримки Міністерство цифрової трансформації України та USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.

Вас може зацікавити