Онлайн-зустріч із представниками бізнесу щодо впровадження е-ТТН

Mariia Mygal

27 січня о 10:00 за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України відбудеться онлайн-зустріч з представниками бізнес-асоціацій щодо впровадження е-ТТН.

Спікерами зустрічі стануть:

📌Mustafa Nayyem — заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.

📌Анатолій Комірний — заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

📌Артем Михайлюк — радник Віце-прем’єр-міністра – Міністра цифрової трансформації.

📌Анастас Бойко — керівник напряму електронних сервісів і відкритих даних USAID / UK aid проєкту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS.

📌Антон Зінченко — керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації.

У ході зустрічі буде повідомлено про стан роботи над проєктом, реалізацію наступних етапів та процес й умови переходу на обов’язкове використання е-ТТН для вантажних перевезень автомобільним транспортом для всіх груп товарів уже цього року.

Приєднатися до онлайн-трансляції можна за посиланням:

Впровадження системи е-TTН здійснюється у партнерстві Міністерство інфраструктури України за підтримки Міністерство цифрової трансформації України та USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.

Вас може зацікавити