Обговорення питань з бізнесом щодо впровадження е-ТТН

Mariia Mygal

1 березня о 10:00 відбудеться черговий вебінар для опрацювання запитань бізнесу щодо впровадження е-ТТН. Захід пройде за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та на запит представників бізнесу.

Ціль вебінару – надати відповіді на запитання бізнесу щодо впровадження електронних товарно-транспортних накладних та створити майданчик для обміну досвідом тестування і використання е-ТТН.

Спікерами зустрічі стануть:

📌Анатолій Комірний – заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

📌Антон Зінченко – керівник проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації.

Якщо у вашої компанії є запитання щодо функціонування та переходу на е-ТТН, ви можете залишити їх тут 👉https://bit.ly/3EP5w2X

Під час вебінару спікери нададуть відповіді на запитання з таблиці.

Приєднатися до онлайн-трансляції заходу можна за посиланням👉https://bit.ly/41dEc7T

Запис попереднього вебінару, що відбувся 15 лютого, можна переглянути тут👉https://bit.ly/3XYpGhG

Впровадження системи е-TTН здійснюється у партнерстві Міністерство інфраструктури України за підтримки Міністерство цифрової трансформації України та USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та за участі ГО «Інститут аналітики та адвокації», яка на період реалізації проєкту є адміністратором системи е-TTН.

Вас може зацікавити